Author: f***a
Date:
Review: Meets description high quality love it
Color: S1
Price: £14.60
Original Price: £19.58
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 12.7 cm |
| Crown | 54.61 cm |
| SKU | sb2302288427888183 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 4213086 people said the quality is very good!
Author: f***a
Date:
Review: Meets description high quality love it
Color: S1
Author: S***N
Date:
Review: lovely hair. for the price irs worth it. I will make changes to mine. its just for rwvuew
Color: S1
Author: b***y
Date:
Review: Love it 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Color: S1
Author: c***2
Date:
Review: Beautiful 100% human hair wig, I love it
Color: S1
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.